shopphoto.jpg - 17.39 Kb

 

SZCZEPIONY - TO WIDAĆ !!

 

Tylko w naszej przychodni po zaszczepieniu psa przeciwko wściekliźnie otrzymacie Państwo bezpłatną  LYSSETKĘ,  którą przytwierdza  się do obroży. Ten metalowy identyfikator w roku 2011 ma kształt zielonego dzwonka.

Na nim  umieszczone zostały następujące informacje:  rok szczepienia i oznaczenie kraju, oznaczenie szczepionki, adres naszej  przychodni weterynaryjnej  i telefon kontaktowy oraz numer identyfikacyjny.

 

lyssetky_home_page.jpg - 85.00 Kb

 

LYSSETKA umożliwia odnalezienie psa.  Każdy kto znajdzie zwierzaka z przymocowaną LYSSETKĄ do obroży może się skontaktować z naszą przychodnią  a dzięki specjalnemu numerowi identyfikacyjnemu i bazie klientów określimy właściciela i jego adres zamieszkania. WASZ PUPIL SZYBKO POWRÓCI DO DOMU.

Najważniejsze jest to, że LYSSETKY widać z daleka, wiemy więc czy pies był w danym roku szczepiony. W razie pogryzienia osoba poszkodowana jest dużo spokojniejsza, nie wpada w panikę,  a wygrawerowany na znaczku numer telefonu do przychodni  pozwala na szybki kontakt  z nami w celu potwierdzenia faktu szczepienia i ustalenia dalszej procedury postępowania.

 LYSSETKY są stosowane na całym świecie - bardzo popularne na Słowacji i Czechach,  w Niemczech, oraz USA i Kanadzie . A teraz także w Dzierżoniowie.